Po – Pia: 08:00 – 17:00 hod., So: zatvorené.
Servis: Po – Pia: 07:30 – 16:00 hod., So: zatvorené.

V roku 2007 sme sa stali autorizovaným predajom značky Volkswagen a autorizovaným servisom pre značku Volkswagen a Volkswagen úžitkové vozidlá. Našou víziou je ponúkať kvalitné a promptné služby s profesionálnym osobným prístupom k Vám, našim zákazníkom.

KlimatizáciaKlimatizácia: Oprava, údržba a montovanie. Vaša klimatizácia je u nás v správnych rukách. Zachovajte si stále chladnú hlavu.

Klampiarenské službyKlampiarenské služby: V našej dielni dáme Vaše vozidlo opäť do pôvodného stavu. Dôverujte vysokej kvalite našich služieb, plnej garancii a dobrým cenám.

Predaj pneumatíkPredaj pneumatík : Výber z množstva značiek pneumatík! Možnosť uskladnenia zimných či letných pneumatík. Servis, predaj a výmena.

Požičovňa vozidielPožičovňa vozidiel : Disponujeme náhradnými vozidlami, vďaka čomu v čase opravy Vášho vozidla zostávate stále mobilný.

Bezbariérový prístupBezbariérový prístup : Naša predajňa, ako aj ostatné stavby majú bezbariérový vstup.

KaviareňKaviareň: Náš autosalón Vám ponúka posedenie a oddych pri káve alebo inom nápoji.

Dovoz a odvozDovoz a odvoz : Odvezieme Vaše vozidlo z domu, alebo pracoviska k nám a po oprave Vám ho dovezieme naspäť.

Výmena skielVýmena skiel: Sme špecialisti na výmenu Vašeho poškodeného skla.

Náhradná mobilitaNáhradná mobilita : Máme správne riešenie pre Vašu cestu na pracovisko a naspäť - náhradné vozidlo za výhodnú cenu, požičanie vozidla alebo zabezpečenie pohodlného odvozu/dovozu.

BoutiqueBoutique : Náš autosalón Vám ponúka možnosť nákupov oblečenia a doplnkov VW.

Platobné terminályPlatobné terminály : U nás môžete platiť vašimi platobnými kartami bez komplikácii.

Výber autorádiíVýber autorádií : Ku každému vozidlu nájdete u nás vhodnú audiosústavu.

Telef. dohodnutie opravyTelef. dohodnutie opravy: Dohodneme sa s Vami telefonicky na termíne opravy. Náhradné diely budú dodané v správny čas, čakacia doba sa skráti, pretože všetko bude dopredu pripravené.

Financovanie - poradňaFinancovanie - poradňa: Ponúkame Vám tie najlepšie ponuky leasingu a úveru.

RýchloservisRýchloservis : Práce v trvaní do 1 hodiny, ako sú napr. výmena oleja, kolies, oprava bŕzd, výfuku a pod. Vám podľa priania spravíme na počkanie tak rýchlo, ako len bude možné.

STKSTK: Vaše vozidlo pripravíme a prevedieme cez STK, EK.

Uskladnenie pneumatík/koliesUskladnenie pneumatík/kolies: Prezúvanie kolies je ťažké, ale nie pre Vás. Aby sme ušetrili Vašu zbytočnú námahu, radi prevezmeme uskladnenie Vašich letných, resp. zimných kolies/pneumatík za výhodné ceny.

Príslušenstvo, predajňaPríslušenstvo, predajňa: Pre každého niečo! Máme pre Vás veľký výber položiek s rôznych oblastí: bezpečnosť, komfort, šport, optika, odev a veľa ďaľšieho.

Kde nás nájdete:


Zobraziť Auto Unicom Zvolen s.r.o. na väčšej mape