Prvá spoločnosť s názvom Auto Moto Valušek, s.r.o. vznikla v roku 1990 ako autoservis. Koncom roku 1991 získala zmluvu na predaj vozidiel Škoda a hneď v prvom roku sa spoločnosť stala najlepším predajcom vozidiel značky Škoda na Slovensku.

Dnes existuje holding spoločností Auto Valušek,  v ktorom Auto Valušek, s.r.o je materskou spoločnosťou, Auto Valušek Italy ,s.r.o., Auto Valušek služby, s.r.o. a Auto Valušek Ružomberok, s.r.o. sú jej dcérske spoločnosti. Auto Valušek, s.r.o pôsobí  ako autorizovaný predajca  zaoberajúci sa  predajom a servisom motorových vozidiel ako aj predajom originálnych dielov a príslušenstva. Sídlo je v Bratislave, M.Sch.-Trnavského 14.

          Auto Valušek Ružomberok, s.r.o je členom Cechu predajcov a servisov motorových vozidiel. Napomáha jeho činnosti a aktívne pracuje v komisii pre vzdelávanie.

Auto Valušek Ružomberok disponuje najmodernejšou diagnostickou a testovacou technikou v servise. Zabezpečuje komplexné servisné služby, klampiarske a lakovnícke práce, rýchlo servis, nonstop Mobil service, nonstop odťahovú službu, pick-up službu, predaj originálnych náhradných dielcov a príslušenstva k vozidlám, opravy a montáž autoklimatizácií a zabezpečovacích zariadení, pneuservis či diagnostiku vozidiel. Toto spojenie vytvára podmienky pre poskytovanie kvalitných služieb. Základným kritériom všetkých spoločností Auto Valušek, holding je neustále zvyšovanie kvality smerom k zákazníkom, na základe štandardov ISO 9001:9008. Auto Valušek Ružomberok je držiteľom certifikátu ISO od roku 2009.

 

Kde nás nájdete:

 


 


Zväčšiť mapu