Spoločnosť B.O.A.T. bola založená ako spoločnosť s ručením obmedzeným v roku 1991. Koncom roku 1992 kúpila prevádzku autoservisu na Vajnorskej ulici v Bratislave o rozlohe cca 16.000 m² a stala sa autorizovaným predajcom a servisom vozidiel značiek ŠKODA a SEAT. Pre odlíšenie sa od pôvodného jadra firmy začala používať pre túto oblasť svojho podnikania predponu Auto-, takže je až do dnešných dní známa mnohým motoristom ako Auto BOAT.

V roku 1998 prebehla transformácia firmy na akciovú spoločnosť. V roku 2004 sa zmenila štruktúra akcionárov a vedenie spoločnosti. Nové vedenie pristúpilo k rozsiahlej rekonštrukcii a zvýšeniu atraktívnosti celého areálu. Boli vybudované nové autosalóny, rozšírila sa škála poskytovaných služieb.

Súčasťou novej koncepcie firmy bolo aj rozšírenie ponuky predávaných značiek. Po tom, ako bol ešte roku 2003 otvorený nový salón SEAT, sa BOAT stal v roku 2005 autorizovaným predajcom a servisom značky VOLKSWAGEN. Svojich prvých zákazníkov privítal v novootvorenom autosalóne.

BOAT získal v roku 2002 Certifikát systému manažérstva kvality podľa ISO 9001:2000.

Naším prvoradým cieľom je maximálna spokojnosť zákazníka.

Kde nás nájdete:


Zväčšiť mapu