Naša spoločnosť vznikla v roku 1991 ako obchodná a servisná organizácia vozidiel Škoda podnikajúca na území mesta Levice a jeho okresu. Zakladateľom spoločnosti je pán Daniel Jantošík, ktorý sa v minulosti aktívne venoval motoristickému športu a neskoršie svoju záľubu preniesol aj do aktívneho podnikania v oblasti predaja a servisovania vozidiel. V roku 1991 podpísal zmluvu s importérom vozidiel značky Škoda, na základe ktorej mohol začať oficiálne poskytovať služby v oblasti predaja a servisu vozidiel tejto značky.

Postupne, ako sa zvyšoval predaj vozidiel Škoda na Slovenskom trhu, rástli aj nároky na predajné a popredajné služby, čoho prirodzeným dôsledkom boli aj zvyšujúce sa nároky na odborný personál, priestory showroomu, priestory servisu.

V roku 1995 sa presťahovala spoločnosť do novovybudovaného autosalónu na Kálnickej ceste v Leviciach, kde na ploche 200 m2 ponúkala zákazníkom svoje predajné služby. V týchto priestoroch, avšak oddelene, sa nachádzali aj priestory autoservisu, do ktorého sa každým rokom dopĺňali najmodernejšie servisné zariadenia.

V roku 2000 až 2001 prešla naša firma ešte jednou významnou zmenou modernizácie: priestory showroomu sa zväčšili o 300 m2 na cca 500 m2. Odpredaním priestorov starého servisu sa nám podarilo vybudovať nový moderný servis spojený s priestormi showroomu. Touto zmenou dokážeme v súčasnosti poskytnúť zákazníkom na jednom mieste komplexné služby.

V roku 2006 sme začali predávať a servisovať vozidlá značky KIA.

Od roku 2003 sa naša spoločnosť zapojila do procesu zvyšovania kvality poskytovaných služieb a získala certifikát ISO 9001:2008. Naším hlavným cieľom je zabezpečovať kvalitné služby v oblasti predaja, popredajných a servisných činností, s hlavnou orientáciou na spokojného zákazníka.

Kde nás nájdete:

Zväčšiť mapu