DANUBIASERVICE, a.s.  pôsobí na slovenskom automobilovom trhu už od roku 1978 najskôr ako AZNP Mladá Boleslav a od roku 1996 pod názvom DANUBIASERVICE. Viac než tridsaťročná nepretržitá prevádzka dokazuje spôsobilosť firmy odovzdávať tú najkvalitnejšiu prácu v silnom konkurenčnom prostredí  a schopnosť udržať svojich náročných zákazníkov.

DANUBIASERVICE je autorizovaným predajným a servisným miestom pre značky ŠKODA, a od júla 2010 značky CITROËN a autorizovaných servisným miestom značky Volkswagen.
Kvalitu poskytovaných služieb garantujú pravidelné každoročné hodnotenia importérov formou certifikačných auditov. Známkou úspechu je Certifikát STN EN ISO 9001:2008.
Všetky procesy sú podriadené POLITIKE KVALITY.

V roku 2008 spoločnosť DANUBIASERVICE ako prvý autorizovaný predajca koncernu zaviedla Environmentálny manažérsky systém podľa normy STN EN ISO 14001:2005 a riadi sa aj ENVIRONMENTÁLNOU POLITIKOU. Chráni tak životné prostredie pre budúce generácie.

Služby DANUBIASERVICE využilo a stále využíva viac než 11 000 zákazníkov. Počet predaných vozidiel Škoda v roku 2010 dosiahol 1 518 vozidiel, čím sa spoločnosť stala jednotkou v počte predaných vozidiel Škoda na Slovensku a obsadila 1. miesto v celoslovenskej súťaži ŠKODA LIGA 2010 a 3. miesto v súťaži BEST DEALER ŠKODA na Slovensku.
Dvaja naši predajcovia vozidiel ŠKODA získali v roku 2010 prestížne ocenenie PREDAJCA ROKA.

 

Kde nás nájdete:

 


Zväčšiť mapu