Spoločnosť svoju činnosť vykonáva od roku 1996. Od samého počiatku sa zaoberá predajom a servisom osobných a malých úžitkových vozidiel značky Citroen. Od roku 1996 sídli na Priemyselnej ulici na hlavnom ťahu medzi BB a Bratislavou. Spoločnosť má 13 stálych zamestnancov, ktorí sú plne odborne vyškolení na poskytovanie všetkých ponúkaných služieb. Od roku 2002 má spoločnosť Certifikát ISO: 9001:2000 a od roku 2009 certifikát ISO 9001:2008.


Okrem tejto činnosti sme pridali v roku 2008 predaj malých motocyklov značky Keeway a Benelli. Motocyklom tejto značky poskytujeme aj servis a predaj náhradných dielov

Od roku 2010 sa činnosť spoločnosti rozšírila aj o žeriavnické práce a malé výkopové práce so stavebným strojom UNC. Činnosť sa v tomto roku rozšírila aj o odťahovú službu pre vozidlá do 7 ton a vyprošťovacie práce.

Svoju činnosť orientujeme na spokojnosť našich a aj budúcich zákazníkov. Každoročne sa snažíme prísť s novou činnosťou, ktorá by uľahčila a zároveň spríjemnila užívanie vozidiel našimi klientmi.

Sídlo spoločnosti je na hlavnej trase medzi Zvolenom a Nitrou v katastri obce Ladomerská Vieska v blízkosti Regionálnej správy Ciest a závodu ZSNP. Z centra mesta Žiar nad Hronom je to k nám len 3 km

 

Kde nás nájdete:

 


Zväčšiť mapu