Spoločnosť MOTORBOX s.r.o. (predtým MOTORHOUSE s.r.o.) pôsobí na automobilovom trhu už od roku 1996 a má dlhodobú históriu ako stabilný autorizovaný díler viacerých automobilových značiek: Renault, Dacia, Mitsubishi Motors a Hyundai. Už onedlho oslávime 15 výročie svojej existencie. V priebehu tohto obdobia sa nám podarilo vytvoriť silnú a stabilnú spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu predaja a servisu motorových vozidiel v našom regióne. O kvalite našej firmy hovorí aj získanie certifikátu ISO 9001 a množstvo spokojných zákazníkov a firiem.

Naše moto „splnený sen na kolesách“ nie je len fráza, ale snažíme sa ho premieňať na skutočnosť, kvalitou našej práce a ľudským prístupom k naším zákazníkom, ktorých si chceme nielen získať no aj ďalej udržať. Zatiaľ má naša snaha odozvu v tom že, každoročne evidujeme nárast klientely, čo nás teší no aj zaväzuje k udržaniu vysokého štandardu.

Predaj originálneho príslušenstva a náhradných dielov, zabezpečenie lízingu / úveru a poistenia, prihlásenie vozidla, autobazár (možnosť protiúčtu), záručný a pozáručný servis vozidiel, klampiarske a lakírnicke práce, príprava vozidiel na STK, odťahovú službu a ďalšie služby zákazníkom.

Iba autorizovaní servis Vám môže ponúknuť odborne zaškolený personál podľa prísnych požiadaviek výrobcu, rozsiahle asistenčné služby, dodržovanie technologických postupov predpísaných výrobcom, použitie originálnych náhradných dielcov a príslušenstva, kalkulácie cien práce podľa časových noriem výrobcu a cenníkov servisných prehliadok ako aj ďalšie štandardy s cieľom zvýšiť kvalitu poskytovaných služieb, najmä však Vašu spokojnosť.

Predaj vozidiel u nás zabezpečuje dobre zohraný team predajcov, ktorí Vám veľmi radi a ochotne poskytnú potrebné informácie, alebo pripravia pre Vás najlepšiu cenovú ponuku. Stačí si len správne vybrať.

Kde nás nájdete:

Zväčšiť mapu