Autozor vznikol koncom roka 2010 s jedným hlavným cieľom - uľahčiť Ti výber nového auta.

Auto je pre väčšinu z nás veľká investícia. Rozhodovanie býva dôkladné a namáhavé. Aj emócie hrajú rolu, ale racionálne hľadisko je na prvom mieste. Auto si nekupujeme len tak z momentálneho impulzu, ako nové tričko. Služba sústreďujúca všetky dôležité informácie o technických parametroch, výbave, a najmä aktuálne akciové ceny, a to pre všetky nové osobné autá oficiálne predávané na Slovensku v počtoch vyšších ako zanedbateľných, tu dlho chýbala. Preto vznikol Autozor.

Už viac nemusíš informácie pracne hľadať na desiatkach webstránok a študovať nekompatibilné cenníky. Autozor prináša jednotnú štruktúru údajov, z ktorých si vytvoríš prehľadné porovnávacie tabuľky. Môžeš ich zdieľať s ostatnými, čítať aj písať spotrebiteľské recenzie. O zmene v cenníku modelu, ktorý Ťa zaujíma, dostaneš upozorňujúci e-mail. V pohodlí domova za pár kliknutí cez Autozor oslovíš značkových predajcov zo svojho okolia a možno od niektorého získaš zaujímavú ponuku.

Druhým cieľom Autozoru je vytvoriť efektívny komunikačný kanál medzi zastúpením značky a zákazníkom, či predajcom a zákazníkom. Vďaka kontextovému reklamnému systému bude môcť importér cielene upozorniť na aktuálnu predajnú akciu priamo toho zákazníka, ktorý sa zaujíma o auto v danej triede a cenovej relácii. Predajca nových áut vďaka Autozoru získa možnosť osloviť potenciálneho kupujúceho priamo z regiónu, v ktorom pôsobí, a ktorý iniciatívne vyjadril záujem o konkrétne auto. Viac informácií o službách Autozoru pre predajcov nových áut.

Autozor prevádzkuje spoločnosť AUTOVIA, s.r.o., známa vďaka rovnomennému auto-moto inzertnému portálu.

Sleduj nás na Facebooku
Stačí kliknúť na "Páči sa mi to" na našej facebook stránke. Nepridávame žiadne zbytočnosti, len relevantné informácie o auto trhu, a to v úspornej frekvencii maximálne 1-2x za deň.