Recenzia Škoda Yeti SUV 2,0 TDI 81 kW 4x4 Ambition

Autor: Patrik | 21. 11. 2011
Príplatková výbava
Rok výroby 2011
Najazdené km v čase recenzovania 7900

Prečo práve toto auto

Pre toto auto som sa rozhodol preto, že ho môžem využívať všestranne, takže to rozhodlo. Je to ŠPIČKOVE auto, ktoré si myslím očarí všetkých čo k nemu pristúpia, nasadnú, naštartujú a povozia sa na ňom. Neuveriteľné jazdné vlastnosti.

Praktické vlastnosti

Vynikajúce ako do mesta, či na dlhé cesty ako aj do terénu, auto je priestranné, pri mojej výške 185cm , pre 5 osôb + batožina akurát, kufor je skvelý, sedačky veľmi pohodlné, posed vyšší, spätné zrkadlá sú dosť veľké, rádio slušné, klíma super, dostatok odkladacích priestorov a skriniek, dostatok miesta pre vyšších aj vzadu.

Jazdné vlastnosti

Auto je vynikajúce do každého terénu, na pneu 215/60/16 vynikajúce sedí na ceste, ale pocítite jeho výšku a šírku a veľký rozhľad. 4x4 pridáva neuveriteľné jazdne vlastnosti a veľkú stabilitu, veľký pocit bezpečnosti.

Spoľahlivosť a servis

Auto ma zatiaľ nenechalo v štichu, 7900 km bez problému, akurát mi odišlo par lediek na zadnom brzdovom svetle, ale keďže je v záruke svetlo mi vymenili v Škoda Servise behom 10 minút, som veľmi spokojný zo servisom.

Najväčšie prednosti

Medzi najväčšie prednosti by som označil priestor vpredu aj vzadu, veľmi priestranný, taktiež kufor aj pekný výhľad vo všetkých oknách, či peknú palubnú dosku a jej spracovanie, ktoré sa mne osobne páči, je veľmi praktické či na dlhé jazdy na 6-ke či po meste alebo v teréne, neuveriteľné 4X4, proste naozaj vynikajúce auto, doporučujem.

Najväčšie nedostatky

Zatiaľ neviem o žiadnych nedostatkoch.

Komentáre

24. 11. 2011, wysiwyg: Hm, dosť slabá recenzia. Nedozvedel som sa o nič viac ako z reklamných materiálov Škodovky. No flame.
08. 02. 2012, MustangGT: Patrik, predpokladám, že robíš na marketingu v spoločnosti Škoda, že?

Najnovšie recenzie

Všetky

Najnovšie zdieľané porovnania

Všetky

Najnovšie testy

Všetky

Pracujem ... Pracujem ...