Naša firma, RM JET,spol. s r.o. – Autocentrum ŠKODA, vznikla 8. decembra 2003, kedy bol oficiálne otvorený nový autosalón pre predaj a servis vozidiel tejto značky v Trnave na starej Bratislavskej ulici č. 80. Pre tento krok sme sa rozhodli z jednoduchého dôvodu: našim prvoradým cieľom je skvalitniť služby pre zákazníkov najpredávanejšej značky automobilov na slovenskom trhu, s dôrazom na obyvateľov trnavského regiónu.

Už ôsmy rok sa snažíme našim zákazníkom vychádzať v ústrety v oblasti servisu a predaja vozidiel, dôkazom čoho je 96-percentná spokojnosť podľa výsledkov prieskumu importéra Škody auto Slovensko. Týmto výsledkom skokojnosti našich zákazníkov, sme sa prepracovali na popredné umiestnenie v rámci všetkých autorizovaných servisov a predajcov na Slovensku. Každý zo zamestnancov má absolvovanú certifikačnú skúšku pre zaradenie, v ktorom vo firme pracuje.

Súčasťou našej firmy je mechanická dielňa, v ktorej sa nachádza 6 zdvíhacích zariadení, miesto pre autoelektrikára a umyváreň vozidiel. Vybudovaná je aj klampiareň a autolakovňa so striekacím boxom. Každým rokom modernizujeme technológie a zariadenia pre kvalitný servis vozidiel, pracujeme s najmodernejšími diagnostickými prístrojmi, geometriou 3D, zariadením pre pneuservis, testerom pre brzdy a tlmiče pérovania.

Sme držiteľom “Certifikátu ISO 9001:2008“ pre servis a predaj.

Kde nás nájdete:

Zväčšiť mapu