Spoločnosť T.O.B. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Od roku 1997 sa začala mimo iných aktivít zaoberať aj predajom a servisom automobilov, pričom od roku 1999 získala status autorizovaného predajcu a servisu pre vozidlá značiek BMW a MINI.

bmw tob trencin exterierKomplexne vybudované moderné predajno-servisné stredisko so strategickou polohou na ceste E-50 len cca 2 km od diaľničnej križovatky významných cestných ťahov Bratislava-Žilina a Zvolen-Brno(CZ) na predmestí krajského mesta Trenčín spolu so špičkovou špecializovanou servisnou technikou a pravidelne odborne školeným kolektívom pracovníkov je predurčené na poskytovanie služieb zodpovedajúcich prémiovej značke akou ponúkané vozidlá nesporne sú.

V našom showroome Vám veľmi radi poradíme s výberom toho pravého vozidla práve pre Vás na základe Vašich predstáv a potrieb. Pri silne individualistickom výrobnom programe nie je problém „ušiť „ Vám auto na mieru. Osobitne výhodný BMW leasing ponúkaný cez BMW Financial Services Vám uľahčí rozhodovanie o novom aute a ušetrí starosti s finančnými prostriedkami. Ak nechcete mať starosti s predajom svojho ojazdeného vozidla, zverte túto starosť nám a nemusíte čakať na predaj svojho auta, ale dohodnutú čiastku Vám započítame ihneď s kúpnou cenou nového vozidla.

Ale v našej obchodnej filozofii sa predajom vozidla vzťah s klientom ešte len začína. Najväčší dôraz kladieme na popredajnú starostlivosť o zákazníka s osobným prístupom a dvadsaťštyrihodinovou ochotou  byť na pomoci v prípade núdze.A to samozrejme pri zachovaní najvyššej kvality  poskytovaných služieb,o čom svedčí aj získanie certifikátu  manažérstva  kvality podľa normy ISO 9000:2001

Ale ako sa hovorí, raz skúsiť je sto krát lepšie ako počuť, preto nech sa páči navštívte nás a presvedčte sa.

bmw tob trencin interier

bmw tob trencin mapaTel.: +421 32 649 6933
Fax: +421 32 649 7146
E-Mail: tob-bmw@tob-bmw.sk

Mobil-drive: 0903 407 000
Servismobil: 0905 680 688

Otváracie hodiny:
Po.- Pi.: 8:00 - 17:00
So.: zatvorené
Ne.: zatvorené