Renault Thalia

Renault Thalia sa dá v júli a auguste kúpiť o 200 € lacnejšie ako doteraz. Výhodnejšie sú aj bonusy pri využití značkového financovania: zvýhodnenie lízingovej ceny o 1000 € namiesto doterajších 600 €, ostala predĺžená záruka na 4 roky/60 000 km a pribudlo povinné zmluvné poistenie na dobu financovania zdarma. Zľavu 200 € spolu s PZP zabaleným v značkovom lízingu Renault ponúka aj pre model Clio Grandtour.

Povinné zmluvné poistenie Renault pridá tiež záujemcom o modely Clio hatchback, Fluence a Mégane Generation, ktorí sa nákup rozhodnú prefinancovať cez značkový lízing.

Importér značky Renault prekopával cenníky už na začiatku júna. V modelovom rade Twingo pribudla limitovaná séria Night & Day s klimatizáciou, rádiom CD/MP3 s Bluetooth a dizajnovými doplnkami za 8440 €, ktorá nahradila predchádzajúcu limitovanú sériu Rip Curl. Tá síce bola približne o 200 € lacnejšia ako Night & Day, no chýbal jej napríklad kožený poťah volantu alebo autorádio s bluetooth.

Špeciálna výbava Night & Day sa pred mesiacom objavila aj v ponuke modelových radov Clio a Modus. Minivan Modus sa predáva už iba s jediným motorom 1,2 55 kW, ktorý možno kombinovať s dvomi stpňami výbavy.

Mégane Generation od júna zlacnel o približne 500 €, čím sa základná verzia dostala tesne pod psychologickú hranicu 10 000 €. Mégane hatchback a Coupé mierne zdražel o 200 €, ceny karosárskej verzie Grandtour sa nemenili.

Kompaktný van Grand Scénic s novým motorom 1,6 dCi v júni zlacnel o 600 €, no platí to len pre 5-miestu verziu, 7-miestnej ostala pôvodná uvádzacia cena.

Redakcia Autozor.sk, foto - Renault