Značka Renault má na slovenskom trhu od apríla nové cenníky pre väčšinu svojich modelov. Len máloktoré ceny sa skutočne zmenili, až na pár výnimiek dovozca drží cenovú hladinu z predchádzajúcich mesiacov. Prinášame sumár zmien, ktoré nás zaujali pri aktualizácii cien v databáze Autozoru.

Renault Mégane Coupé je od 8. apríla v ponuke v limitovanej sérii Monaco GP s bielymi doplnkami interiéru, športovým podvozkom a vonkajšími doplnkami z verzie GT a čiernymi zliatinovými diskami kolies. Dodáva sa v bielej metalickej farbe s motormi 1,4 TCe 96 kW (17 390 €) a 1,9 dCi 96 kW (19 490 €).

Renault Mégane Coupé Monaco GP
Renault Mégane Coupé Monaco GP

Renault Laguna Coupé 2,0 dCi Monaco GP oproti cenníku platnému od januára do konca marca zlacnel o vyše 3000 €. Navyše do ponuky pribudol benzínový turbomotor 2,0T 150 kW. Najlacnejšia Laguna s karosériou kupé sa tak dá kúpiť za 31 990 €.

Renault Clio v limitovanej sérii LS Extreme má od 16. marca za nezmenenú cenu (od 8290 €) vo výbave navyše mechanickú klimatizáciu a univerzálne autorádio Pioneer. Akcia platí pre všetky karosárke verzie - 3D, 5D aj Grandtour. Rovnaké autorádio predajcovia dávajú aj ku Twingu vo výbave Trend.

Kto si teraz kúpi Renault Scénic a využije značkové financovanie, dostane povinné zmluvné poistenie na celú dobu lízingu zdarma. Odporúčame dobre si prepočítať celkové náklady značkového lízingu a porovnať ich so štandardnými financovaním ponúkanými lízingovými spoločnosťami bez ohľadu na značku auta, a porovnať si aj ceny poistiek. Ak je niektorá časť kontraktu veľmi výhodná, iná položka môže byť predražená. Netýka sa to len Renaultu, ale všetkých značkových lízingov.

Redakcia Autozor.sk, foto - Renault