Aktualizácia 1. 6. 2011: Po pondelňajšej testovacej registrácii sme dnes e-mailom dostali kupón na kompletnú prehliadku vozidla za 0,1 €. Na stránke Servis5plus.sk zároveň pribudli konkrétnejšie informácie:

  • V roku 2011 do programu Servis 5+ spadajú všetky vozidlá prvýkrát zaregistrované v roku 2006 a skôr.
  • Zľava minimálne 20 % sa vzťahuje na hodinovú sadzbu mechanických prác a náhradné diely potrebné k realizovanej operácii. Medzi tieto diely patrí špeciálny rad originálnych náhradných dielov pre staršie vozidlá „Motrio“ a repasované originálne náhradné diely, ktorých ceny sú minimálne o 20% nižšie, než zodpovedajúci originálny náhradný diel. V prípade, že k originálnemu dielu neexistuje jeho variant v rade „Motrio“ alebo v repasovaných originálnych náhradných dieloch, bude poskytnutá zľava 20 % z odporúčanej ceny originálneho dielu. Zľavu nie je možné kombinovať s inými akčnými ponukami.

Vybrané ceny servisných úkonov (komplet materiál, práca, DPH):

  • Výmena oleja od 39 € (Clio II, Thalia) do 59 € (Mégane II, Scénic II)
  • Výmena predných brzdových doštičiek od 39 € (Clio II, Thalia) do 49 € (Mégane II, Scénic II)
  • Výmena rozvodov a vodnej pumpuy od od 249 € (Clio II, Thalia) do 349 € (Scénic II)
  • Výmena vzduchového filtra od 12 € (Clio II, Thalia) do 15 € (Mégane II, Scénic II)

Renault spúšťa od 1. júna nový servisný program Renault Servis 5+. Je určený pre majiteľov vozidiel Renault starších ako 5 rokov a importér podľa svojej propagačnej stránky garantuje "minimálne o 20 % lacnejší servis vozidla". Voči čomu má byť servis o 20 percent lacnejší, nie je jasné. Stránka vyzýva na registráciu, za čo sľubuje informácie v predstihu a darček.

Renault Servis 5+

Redakcia Autozor.sk, ilustrácia - Renault Slovensko