Aktualizácia 30. 5.: Informácie o novej súťaži nájdete tu (do e-mailového newslettra sme omylom vložili odkaz na stránku o uzavretej súťaži).


Aktualizácia 24. 5. 10:30: Súťaž je uzavretá, máme všetkých troch výhercov:

Recenzia: Audi A4 sedan 2,0 TDI 105 kW Premium akeer
Recenzia: Audi Q5 SUV 2,0 TDI 125 kW quattro spiner263
Recenzia: Ford Focus Classic Wagon 1,6 Duratec 74 kW Generation X kvasinka

Ďakujeme za pekné recenzie a gratulujeme výhercom. Budeme ich kontaktovať e-mailom. Treba ešte vysvetliť, že recenzia na Audi A4 síce pribudla až ako štvrtá v poradí, no tretia recenzia na Škodu Fabia I je o aute, ktoré sa už ako nové nepredáva. Tým pádom sme jej nemohli priznať výhru, bolo by to proti pravidlám.


KuželyChceš vyhrať poukaz na kurz bezpečnej jazdy (školu šmyku) v areáli okruhu Slovakia ring? Tak neváhaj a napíš používateľskú recenziu na svoje auto!

Hrá sa o tri poukazy, každý v hodnote 150 €. Pretože od vyhlásenia súťaže nepribudla žiadna nová recenzia a poukazy treba využiť do konca júla, zmenili sme pravidlá (v pôvodných podmienkach súťaže sme na takú možnosť pamätali a nechali si priestor). Poukaz získajú autori prvých troch recenzií uverejnených od vyhlásenia súťaže, ktorí splnia tieto jednoduché podmienky:

 • Recenzia bude originálnym vlastným dielom autora a na Autozore bude uverejnená prvý raz (tzn. nepôjde o kópiu už inde uverejnenej recenzie). Dúfame, že si s tým dáte trochu námahy, o svojom aute napíšete veci užitočné pre ostatných a nebude to čítanie na pol minúty (odfláknutej recenzii nemusíme priznať výhru).
 • Recenzia bude obsahovať aspoň jednu autentickú fotografiu zobrazujúcu konkrétne recenzované auto (tzn. fotky z databázy Autozoru ani stiahnuté z internetu sa nerátajú).

Posledná uverejnená recenzia (ešte mimo súťaže) je na Audi A5 Sportback od používateľa "metanova". Ak sa poponáhľaš, výhru máš prakticky istú! Na stránke so zoznamom recenzií si ľahko overíš, či už pribudli tri nové recenzie alebo nie. Sleduj našu facebook stránku, na ktorej budeme priebežne informovať o súťaži a propagovať nové súťažné recenzie.

Ako vyzerá pekne urobená recenzia? Napríklad takto (ide o nesúťažnú recenziu, nakoľko jej autorom je jeden z členov nášho tímu). Pretože Autozor je zameraný na nové autá, recenziu je možné napísať iba na taký model, ktorý sa aktuálne predáva v oficiálnej predajnej sieti značiek na Slovensku a ktoré Autozor má vo svojej databáze (pokrývame vyše 90 percent áut na trhu). Pred pridaním recenzie sa musíš zaregistrovať.

O výhre

Driving AcademySpoločnosť Driving Academy, s.r.o. v areáli automotodromu SLOVAKIA RING v Orechovej Potôni organizuje kurzy bezpečnej jazdy v prvom profesionálnom Centre bezpečnej jazdy na Slovensku. Ide o celodenný intenzívny tréning zameraný na zvládnutie krízovej situácie a na vypestovanie správnych návykov pri vedení motorového vozidla.

škola šmykuKurz pozostáva z teoretickej prípravy vo výučbových priestoroch a z praktickej časti realizovanej na profesionálnych šmykových dráhach. Jazdí sa vlastnom aute účastníka kurzu. Viac informácií nájdeš na stránke www.drivingacademy.sk. Na výber je z piatich možných termínov kurzov v júni a júli 2011.

Nové podmienky súťaže (zmenené 23. mája 2011):

 • Organizátorom súťaze je spoločnosť AUTOVIA, s.r.o., Pribinova 25, 811 09 Bratislava.
 • Súťaž prebieha v termíne od 23. mája 2011 do 3. júna 2011 10:00 h. Výsledky budú vyhlásené dňa najneskôr dňa 3. júna 2011 na stránke Autozor.sk a na facebook stránke facebook.com/autozor, na ktorej tiež budú zverejňované aktuálne informácie o priebehu súťaže. Výhercovia budú o výhre informovaní aj e-mailovou správou odoslanou na adresu uvedenú v registrácii.
 • Zapojiť do súťaže sa možno zapojiť výlučne zverejnením používateľskej recenzie auta na portáli Autozor.sk počas trvania súťaže. Pred vytvorením recenzie sa používateľ musí na Autozore zaregistrovať. Podmienkou účasti v súťaži je súhlas s jej podmienkami ako aj s Podmienkami používania Autozoru.
 • Do súťaže bude automaticky zaradená každá verejne dostupná recenzia pridaná na Autozor do termínu skončenia súťaže, pokiaľ ju organizátor zo súťaže nevylúči.
 • Vylúčiť zo súťaže možno recenziu nespĺňajúcu obvyklé nároky na používateľskú recenziu automobilu, najmä z dôvodu nízkej obsahovej hodnoty. Vylúčené zo súťaže budú tiež recenzie okopírované z cudzieho zdroja či inak porušujúce autorské práva.
 • Vyradená zo súťaže bude aj recenzia, ktorej autor o to požiada organizátora na e-mailovej adrese redakcia@autozor.sk.
 • Recenzovať možno iba auto, ktoré sa nachádza v databáze Autozoru.
 • Vyhrávajú prvé tri uverejnené recenzie spĺňajúce podmienky na výhru v súťaži, tzn. o výhercoch rozhodne čas uverejnenia recenzie na Autozore.
 • Vyhrávajúca recenzia musí byť originálnym vlastným dielom autora a na Autozore musí byť uverejnená prvý raz (tzn. nemôže ísť o kópiu už inde uverejnenej recenzie).
 • Vyhrávajúca recenzia musí obsahovať aspoň jednu vlastnú fotografiu autora recenzie zobrazujúcu recenzované auto.
 • O tom, či recenzia spĺňa podmienky na výhru, rozhoduje organizátor súťaže. Organizátor súťaže vo svojom internom systéme registruje presný čas uverejnenia recenzie s presnosťou na sekundy a na základe tohto času rozhoduje o výhercoch.
 • V prípade, že dve alebo viac recenzií budú mať zhodný čas uverejnenia a ďalšiu cenu už nebude možné udeliť, o výhercovi rozhodne organizátor podľa kvality recenzie.
 • Jeden zaregistrovaný používateľ sa môže súťaže zúčastniť iba s jednou recenziou. Ak v čase konania súťaže uverejní viac recenzií, do súťaže bude zaradená iba časovo prvá z nich.
 • Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci a zmluvní spolupracovníci organizátora ako aj ich rodinní príslušníci.
 • Na účasť v súťaži ani na výhru nie je právny nárok. Organizátor si v krajnom prípade vyhradzuje právo na zmenu podmienok súťaže v jej priebehu, na jej predčasné ukončenie ako aj na zrušenie súťaže bez udelenia výhier.
 • Nie je možné uplatňovať si výhru v inej forme ako vo forme poukážky na kurz bezpečnej jazdy uskutočnený v júni alebo júli 2011. Poukážku môže výherca previesť na inú osobu.

Redakcia Autozor.sk, foto - Driving Academy