Aktualizácia 13. 6. 10:30: Súťaž je uzavretá, pozrite si výsledky.


KuželyChceš vyhrať poukaz na kurz bezpečnej jazdy (školu šmyku) v areáli okruhu Slovakia ring? Tak neváhaj a napíš používateľskú recenziu na svoje auto! Hrá sa o tri poukazy, každý v hodnote 150 €. Pozri si už pridané používateľské recenzie a sleduj našu facebook stránku, na ktorej budeme priebežne informovať o súťaži a propagovať nové súťažné recenzie.

Ukážky recenzií Ukážky recenzií Ukážky recenzií
Ukážky recenzií Ukážky recenzií Ukážky recenzií

O výhre

Driving AcademySpoločnosť Driving Academy, s.r.o. v areáli automotodromu SLOVAKIA RING v Orechovej Potôni organizuje kurzy bezpečnej jazdy v prvom profesionálnom Centre bezpečnej jazdy na Slovensku. Ide o celodenný intenzívny tréning zameraný na zvládnutie krízovej situácie a na vypestovanie správnych návykov pri vedení motorového vozidla.

škola šmykuKurz pozostáva z teoretickej prípravy vo výučbových priestoroch a z praktickej časti realizovanej na profesionálnych šmykových dráhach. Jazdí sa vlastnom aute účastníka kurzu. Viac informácií nájdeš na stránke www.drivingacademy.sk. Na výber je zo štyroch možných termínov kurzov v júni a júli 2011.


Prvá súťaž mala zvláštny priebeh - najskôr nikto nereagoval, a po zmene pravidiel na "najrýchleší vyhráva" sa súťaž skončila za jedinú noc. Aspoň je jasné, že recenzie radi píšete a škola šmyku je atraktívna cena. Keďže sme získali ďalšie tri poukazy, v súťaži pokračujeme. No vraciame sa k pôvodným pravidlám, aby to nebolo len o rýchlej reakcii.

Pravidlá súťaže v skratke

 • Do súťaže budú automaticky zaradané nové recenzie uverejnené na Autozore v období od 26. mája do pondelka 13. júna 2011 12:00. Recenzovať možno len auto, ktoré sa nachádza v databáze Autozoru, tzn. len taký model, ktorý sa v súčasnosti ako nový predáva v oficiálnej sieti predajcov na Slovensku.
 • Recenzia musí byť originálnym vlastným dielom autora a na Autozore bude uverejnená prvý raz (tzn. nepôjde o kópiu už inde uverejnenej recenzie).
 • Recenzia bude obsahovať aspoň jednu autentickú fotografiu zobrazujúcu konkrétne recenzované auto (tzn. fotky z databázy Autozoru alebo stiahnuté z internetu sa pri hodnotení nerátajú).
 • Dva poukazy vyhrajú recenzie, ktoré najviac zaujmú redakciu Autozoru. Hodnotiť sa bude kvalita textu, užitočnosť poskytnutých informácií, fotodokumentácia.
 • Tretí poukaz vyhrá recenzia, ktorá bude mať v momente ukončenia súťaže najviac facebook označení "Páči sa mi to".

Úplné pravidlá súťaže

 • Organizátorom súťaze je spoločnosť AUTOVIA, s.r.o., Pribinova 25, 811 09 Bratislava, prevádzkovateľ portálu Autozor.sk.
 • Súťaž prebieha od vyhlásenia na stránkach Autozoru dňa 26. mája 2011 do 13. júna 2011 12:00 h (poludnie). Výsledky budú vyhlásené v deň ukončenia súťaže na stránke Autozor.sk a na facebook stránke facebook.com/autozor, na ktorej tiež budú zverejňované aktuálne informácie o priebehu súťaže. Výhercovia budú o výhre informovaní aj e-mailovou správou odoslanou na adresu uvedenú v registrácii.
 • Zapojiť do súťaže sa možno zapojiť výlučne zverejnením novej používateľskej recenzie auta na portáli Autozor.sk počas trvania súťaže. Pred vytvorením recenzie sa používateľ musí na Autozore zaregistrovať. Podmienkou účasti v súťaži je súhlas s jej pravidlami ako aj s Podmienkami používania Autozoru.
 • Do súťaže bude automaticky zaradená každá novopridaná verejne dostupná recenzia, pokiaľ ju organizátor zo súťaže nevylúči.
 • Vylúčiť zo súťaže možno recenziu nespĺňajúcu obvyklé nároky na používateľskú recenziu automobilu, najmä z dôvodu nízkej obsahovej hodnoty. Vylúčené zo súťaže budú tiež recenzie okopírované z cudzieho zdroja či inak porušujúce autorské práva.
 • Vyradená zo súťaže bude aj recenzia, ktorej autor o to sám požiada organizátora na e-mailovej adrese redakcia@autozor.sk.
 • Recenzovať možno iba model, ktorý sa v čase vytvorenia recenzie nachádza v databáze Autozoru a zároveň sa ako nový predáva v oficiálnej predajnej sieti automobilových značiek na Slovensku.
 • Dva poukazy vyhrajú autori recenzií, ktoré najviac zaujmú redakciu Autozoru. Hodnotiť sa bude kvalita textu, užitočnosť poskytnutých informácií, fotodokumentácia.
 • Tretí poukaz vyhrá autor recenzie, ktorá bude mať v momente ukončenia súťaže najviac facebook označení "Páči sa mi to".
 • Vyhrávajúca recenzia musí byť originálnym vlastným dielom autora a na Autozore musí byť uverejnená prvý raz (tzn. nemôže ísť o kópiu už inde uverejnenej recenzie).
 • Vyhrávajúca recenzia musí obsahovať aspoň jednu vlastnú fotografiu autora recenzie zobrazujúcu recenzované auto.
 • O tom, či recenzia spĺňa podmienky na výhru, rozhoduje organizátor súťaže.
 • Jeden zaregistrovaný používateľ sa môže súťaže zúčastniť aj s viacerými recenziami, vyhrať však môže iba jednu cenu.
 • Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci a zmluvní spolupracovníci organizátora ako aj ich rodinní príslušníci.
 • Na účasť v súťaži ani na výhru nie je právny nárok. Organizátor si v krajnom prípade vyhradzuje právo na zmenu pravidiel súťaže v jej priebehu, na jej predčasné ukončenie ako aj na zrušenie súťaže bez udelenia výhier.
 • Nie je možné uplatňovať si výhru v inej forme ako vo forme poukážky na kurz bezpečnej jazdy uskutočnený v júni alebo júli 2011. Poukážku je možné previesť na inú osobu podľa uváženia výhercu.

Redakcia Autozor.sk, foto - Driving Academy